Kontakt


Promuj swój sklep internetowy z nami w czarny Piątek 2020
Skontaktuj się z nami przez e-mail:

office@blackfriday.pl

BlackFridayEurope@gmail.com

Black Friday 2017 US wystąpił dokładnie w rejonie Filadelfii w 1966 roku i był używany do oznaczania w piątek najbardziej ruchliwych ruchu w roku, będąc tuż po Święcie Dziękczynienia. Później termin ten został przyjęty przez kupców i oto teraz służy do oznaczenia dzień z większości rabaty, promocje i zniżki, a rozpocząć zakupy na święta Bożego Narodzenia. Black Friday 2017 Praktyka w ostatni piątek listopada. W ubiegłym roku spadła w dniu 24 listopada. Jesteśmy na bieżąco informować o kampanii Rabat czarny piątek 2017 !! Najprawdopodobniej EMAG odbędzie Czarny piątek 17 listopada 2017 roku, a wcześniej niż czas poświęcony na świecie tygodnia.
Czarny piątek w tym roku przypada na 27 listopada 2020 r.

Jeśli jesteś przedstawicielem sklepu internetowego i chcesz promować największe Czarny piątek veniment rok 2020 napisz do nas. Impreza generuje 20% rocznej sprzedaży w wielu sklepach internetowych.
Bardzo ciekawe jest to, że Rumunia jest umieszczony nr 1 na świecie i odsetek po kampanii Black Friday zniżki w Ameryce. W Europie zdarzenie jest dynamicznie rozwijającym się na Węgrzech, w Polsce i Republice Czeskiej.