BF Polska 2017 r.- Czego można się spodziewać?

Black Friday Polska 2017 r.- Czego można się spodziewać?

Powoli Black Friday Polska 2017 r. lub Czarny Piatek 2017 r. nabiera rozmachu i coraz więcej ludzi czeka specjalnie na dzień 24 Listopada aby zobaczyć co sklepy uczestniczące przygotowały im.

W poprzednich latach mężczyźni byli najbardziej zainteresowani Czarnym Piątkiem, jednak w tym roku większość wyszukiwań wykonywały kobiety.

Mężczyźni są przede wszystkim zainteresowani produktami elektronicznymi, artykułami gospodarstwa domowego i artykułami sportowymi.

Kobiety jednak, wydają się być bardziej zainteresowane odzieżą, obuwiem, odzieżą dla dzieci, zabawkami dla dzieci, artykułami gospodarstwa domowego i wakacjami.

Z pewnością wszyscy będą zadowoleni z wyników wyszukiwania, ponieważ w wydarzeniu Black Friday Polska 2017 r. zarejestrowały się wszystkie sklepy ze wszystkich powyzej wymienionych kategorii.

 

Black Friday Polska 2017 r.- Czego można się spodziewać?

Z pewnością możecie spodziewać się dużych rabatów. Najprawdopodobniej większość rabatów będzie pomiędzy -20%- 50%. Te obniżki będą zastosowane w zależności od procentowej marży produktów.

W ten sposób możemy spodziewać się obniżek  -50% w przypadku obuwia i odzieży, a w przypadku produktów elektronicznych mamy do czynienia z mniejszymi rabatami.

Jeżeli patrzymy na obniżki ze Stanów Zjednoczonych, Kanady czy z Wielkiej Brytanii możemy zauważać taka samą strategię marketingową. Większość sklepów biorących udział w wydarzeniu zastosują duże zniżki tylko w przypadku kilku topowych produktów, aby przyciągnąć klientów, a naprawde wielkie zniżki zastosowane są w przypadku ponownie zamkniętych produktów lub starszych modeli.

 

Lista sklepów zarejestrowanych do tej pory w wydarzeniu Black Friday Polska 2017 lub Czarny Piątek 2017 r.:

eMAG, Addnature, Bikester, Vectra, Sephora, Euro.com.pl i bardzo prawdopodobne Media Markt. Śledź pełną listę na www.blackfriday.pl.

 

W kwestii dotyczącej najbardziej poszukiwanych produktów można wymienić:

Telefony komórkowe: iPhone X, iPhone 8, Huawei P9 si Huawei P9 Lite, Huawei Y5II, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S8 si Samsung Galaxy A5 2017

Telewizory: 

  • TV Samsung 32 “LED UE32J4000 HD Ready 80cm, zmniejszono z 1.099,99 ZL do 849,99 ZL (redukcja -22% do eMAG)
  • TV Samsung 50 “LED 50MU6172 ​​Smart TV 4K 123cm, zmniejszono z 2.899 ZL do 2.299 ZL (redukcja -20% do eMAG)
  • Television Samsung 43 “LED UE43MU6172 ​​Smart TV 4K 108cm, zmniejszono z 2.499 ZL do 1.939 ZL (redukcja -22% do eMAG)
Black Friday eMag 2017

Source: www.eMag.pl

Tabletki: iPad Pro 10.9”, iPad 12.9″ Pro, iPad 9.7”, 7.9” 128GB iPad mini, Samsung Galaxy Tab A 2016

Urządzenia: Wbudowane lodówki, Lodówki No Frost, Lodówki 2-drzwiowe, blachy elektryczne, piece elektryczne, pralki, zmywarki, próżniowy.

Wskazówki dotyczące zakupów z okazji Czarnego Piątku 2017 r.:

 

Aby być pewny ze kupiłeś to, czego chciałeś w najlepszej cenie, musisz brać pod uwagę aby:

  1. Zainteresowć się tym w odpowiednim czasie. Pozostało tylko kilka dni do Black Friday Polska 2017 r., więc musisz sprawdzić ewolucję ceny pożądanego produktu. Musisz również przeczytać kilka recenzji przed zakupem produktu
  2. Zapisać się do newslettera. Aby być poinformowany w czasie rzeczywistym, możesz zapisać się do naszego newslettera.
  3. Skorzystać z Listy Życzeń . W Czarny Piątek rzeczy znikną z magazynu tak szybko, że nie możesz marnować czasu na poszukiwanie pożądanych produktów. Zapisz je do swojej Listy Życzeń i przejdź bezpośrednio do realizacji zamówienia, jeżeli zastosowana obniżka Cię przekonała
  4. Ustawić alarm. Popyt online rośnie z roku na rok, także musisz być czujny kiedy obniżki będą startować. Nie zaśnij do północy lub ustaw tak alarm aby obudzić się z rana żeby móc złapać najlepsze oferty.
  5. Porównuj ceny. Najproszciej to użycie komparatora cen. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i jesteś pewny że znalazłesz najmniejszą cenę. Nie zapomnij wziąć pod uwagę cenę transportu. Niektóre sklepy mają mniejsze ceny, ale nie oferują darmowej wysyłki.

 

Co to za wydarzenie BF lub Czarny Piątek?

BF lub Czarny Piątek zaczął się jako amerykanśka tradycja i ma miejsce w każdym roku w następnym dniu po Święcie Dziekczynienia. W tym dniu sklepy uczestniczące w wydarzeniu oferują ogromne zniżki, a klienci zaczynają kupić prezenty bożonarodzeniowe.

 

Dlaczego nazywa się BF lub Czarny Piątek?

Nikt nie wie dlaczego z pewnością, jednak wszystkie wskazówki prowadzą do dokumentów księgowych sklepów. Zazwyczaj sklepy zanotowały swój zysk czarnym atramentem a utraty czerwonym atramentem. Po pierwszym wydarzeniu Black Friday z 1962 r., sklepy zmieniły kolor z czerwonego atramentu( utraty) na czarny atrament( zyski) i tak właśnie ten dzień zostal zapamiętany jako Black Friday.

 

Przed dokonaniem zakupów z okazji Black Friday 2017 r. Polska, musisz zapoznać się ze swoimi prawami

Zgodnie z obowiązującym prawem, w przypadku zakupów online masz prawo do dokonywania zwrotu zakupionego produktu. Możesz przeczytać prawa konsumenta TUTAJ.