Moc promocji w sklepach Empik w Black Friday 2018

Empik już od kilku lat aktywnie uczestniczy w promocjach Black Friday. Dla klientów to najlepsza okazja by po znacznie obniżonych cenach móc kupić wymarzone książki, płyty czy gry. Czarny Poniedziałek 2018 zbliża się wielkimi krokami – sprawdźmy, jakich promocji możemy spodziewać się w sklepach Empik w Black Friday.

Empik – krajowy lider handlu e-commerce

Empik (Elektronika Muzyka Prasa i Książki) to największa i najbardziej rozpoznawalna w naszym kraju sieć sprzedaży książek, wydawnictw muzycznych, filmów i prasy. Oprócz tego Empik ma w swojej ofercie m.in. gry, programy, akcesoria komputerowe, artykuły papiernicze, a także bilety na najróżniejszego typu wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Spółka powstała w 1991 roku. Dziś sieć obejmuje 237 salonów i ich liczba ciągle rośnie. Warto także odnotować, że Empik to również trzeci największy sklep internetowy w naszym kraju.

Promocje sieci Empik w Black Friday

Empik jest jednym ze sklepów, które już ogłosiły że wezmą udział w wyprzedażach Black Friday 2018. W ubiegłych latach to największe święto promocji trwało w Empiku cały weekend i najprawdopodobniej tak samo będzie także w tym roku. W 2018 roku Czarny Piątek wypada 23 listopada, a zatem już niedługo!

A zatem, co będzie można upolować w sklepach Empik w Black Friday? W ubiegłych latach zniżki, które proponował Empik, dochodziły nawet do 70 procent. Po tak obniżonej cenie można było kupić ulubiony film, wymarzoną grę, wiele różnych zabawek, płyt winylowych, książek, a także dużo innych produktów z szerokiej oferty sklepu. Łącznie były to tysiące tytułów! Mamy nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku.

Już wiemy, że w Czarny Poniedziałek dodatkowo sieć oferuje darmową dostawę przy zakupach online. Warunkiem jest minimalna łączna cena zakupów, która wynosi 200 zł.

Jak znaleźć najlepsze okazje w Black Friday Empik?

Aby upolować najbardziej atrakcyjne oferty, warto na bieżąco śledzić stronę internetową sklepu oraz media społecznościowe. Wszystkim fanom gorących wyprzedaży w Black Friday polecamy także nasz newsletter, z którego na bieżąco będzie można dowiedzieć się o wszystkich najnowszych zniżkach! Udanych zakupów!

 

Zdjęcie: thinkretail.pl