Promocja Black Friday w sklepie internetowym Bikester.pl

Promocja Black Friday w sklepie internetowym Bikester.pl

Bikester.pl, jeden z największych międzynarodowych sklepów internetowych oferujących rowery i akcesoria rowerowe także przygotował coś specjalnego z okazji piątkowego szaleństwa zakupowego. Będzie to specjalna promocja Bike Friday, w ramach której wszystkie produkty, oprócz rowerów elektrycznych, będą dostępne z aż 15-procentową zniżką. Promocja rozpocznie się 24 listopada i potrwa przez cały weekend. To doskonała okazja, by kupić wysokiej klasy sprzęt rowerowy z niesamowitą zniżką 15%.

Black Friday 2017 Bikester

Source: www.bikester.pl

Informacje na temat sklepu bikester.pl

Bikester.pl to polski przedstawiciel ogólnoeuropejskiej sieci internetowych sklepów rowerowych, która działa na rynku już od 14 lat! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, silnej pozycji w branży i międzynarodowej obecności serwis bikester.pl oferuje najlepsze marki, prezentuje najnowsze trendy i zapewnia najwyższą jakość obsługi. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór rowerów, części i akcesoriów rowerowych dla pasjonatów kolarstwa górskiego, szosowego, wyczynowego, dla osób, które uwielbiają rekreacyjne przejażdżki z przyjaciółmi oraz dla dojeżdżających rowerem do pracy. Oprócz rowerów znajdziemy tu również specjalistyczne ubrania, sakwy, koszyki, bagażniki, pompki, buty i wiele innych produktów od najlepszych marek.

Co warto kupić podczas Black Friday w sklepie Bikester.pl?

Promocja Bike Friday to doskonała okazja na zakup wysokiej klasy sprzętu rowerowego w atrakcyjnych cenach. Potrzebujesz nowego kasku? A może marzysz o wymianie swoich dwóch kółek na nowszy model lub szukasz porządnego stroju przeciwdeszczowego na codzienne dojazdy rowerem do pracy? W weekend od 24 do 26 listopada koniecznie wejdź na stronę bikester.pl i spełnij wszystkie swoje rowerowe potrzeby! Ten atrakcyjny rabat warto również wykorzystać na zakup świątecznych prezentów (w wyborze odpowiedniego upominku z pewnością pomoże dostępna na stronie specjalna wyszukiwarka prezentów).

Nie tylko Black Friday

Serwis bikester.pl już w poniedziałek rozpoczął odliczanie do Black Friday. Od poniedziałku do czwartku na stronie znajdziemy 10 ofert specjalnych na rowerowe produkty z dużym rabatem. To kolejna świetna okazja na udane zakupy wysokiej jakości sprzętu w niesamowitych cenach!

Jesteśmy partnerami www.BlackFriday.pl.