Promocja Black Friday w sklepie internetowym Addnature.pl

Promocja Black Friday 2017 w sklepie internetowym Addnature.pl

Addnature.pl, jeden z największych międzynarodowych sklepów internetowych oferujących sprzęt sportowy i outdoorowy także przygotował coś specjalnego z okazji piątkowego szaleństwa zakupowego. Będzie to specjalna promocja Black Friday, w ramach której wszystkie produkty będą dostępne z aż 15-procentową zniżką. Promocja rozpocznie się 24 listopada i potrwa przez cały weekend. To doskonała okazja, by kupić wysokiej klasy sprzęt sportowy i outdoorowy z niesamowitą zniżką 15%.

Informacje na temat sklepu Addnature.pl

Addnature.pl to polski przedstawiciel ogólnoeuropejskiej sieci internetowych sklepów outdoorowych, która działa na rynku już od 14 lat! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, silnej pozycji w branży i międzynarodowej obecności serwis addnature.pl oferuje najlepsze marki (np. The North Face, Salomon, Nike czy Columbia), prezentuje najnowsze trendy z branży outdoorowej i zapewnia najwyższą jakość obsługi. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór produktów do aktywności na świeżym powietrzu i turystyki, dla pasjonatów wspinaczki, pływania, biwakowania, jogi, górskich wypraw i wielu innych. Oprócz ubrań, obuwia i akcesoriów znajdziemy tu również specjalistyczne śpiwory, namioty, plecaki, meble turystyczne i wiele innych produktów od najlepszych marek.

Black Friday Addnature.pl

Source: www.addnature.pl

Co warto kupić podczas Black Friday w sklepie Addnature.pl?

Promocja Black Friday to doskonała okazja na zakup wysokiej klasy sprzętu outdoorowego i sportowego w atrakcyjnych cenach. Potrzebujesz nowego plecaka na dalekie wyprawy? A może marzysz o wymianie starego śpiwora na solidny termoizolacyjny model lub szukasz porządnych butów do biegania w terenie? W weekend od 24 do 26 listopada koniecznie wejdź na stronę addnature.pl i spełnij wszystkie swoje sportowe i outdoorowe potrzeby! Ten atrakcyjny rabat warto również wykorzystać na zakup świątecznych prezentów (w wyborze odpowiedniego upominku z pewnością pomoże dostępna na stronie specjalna wyszukiwarka prezentów). To także znakomita okazja, by zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt do turystyki górskiej dla wszystkich osób, które planują już ferie zimowe i wyjazdy na narty!

Nie tylko Black Friday

Serwis addnature.pl już w poniedziałek rozpoczął odliczanie do Black Friday. Od poniedziałku do czwartku na stronie znajdziemy 10 ofert specjalnych na outdoorowe produkty z dużym rabatem. To kolejna świetna okazja na udane zakupy wysokiej jakości sprzętu w niesamowitych cenach!

Jesteśmy partenerami www.blackfriday.pl