Kiedy odbędziesię Black Friday 2018?

black friday 2018

Black Friday 2018 w Polsce wypada 23 listopada 2018 r. Zgodnie z tradycją amerykańską, Black Friday 2018 odbywa się zawsze w ostatni piątek Listopada, czyli 23 listopada 2018 r.

Przeszłe doświadczenia mówią nam, iż jest to bardzo prawdopodobne, aby mieć 3 kolejne dni typu Black Friday, a przez to całe wydarzenie zamienia się w Black Weekend 2018 w Polsce. Jeżeli, do tego bierzemy pod uwagę fakt, iż w Poniedziałek, 26 Listopada 2018 mamy CyberMonday to wtedy mamy 4 kolejne dni Czarnego Piatku 2018.

Sklepy uczestniczące w wydarzeniu Black Friday Polska 2018

Black Friday 2018, dzień z największymi zniżkami w roku. Dzięki doświadczeniom zdobytym w każdym z poprzednich lat, zarówno przez sklepy jak i przez kupującego, i dzięki różnorodności sklepów uczestniczących w wydarzeniu zapowiada się, że Black Friday 2018 będzie to niesamowite wydarzenie.

Poniżej można znaleźć sklepy, które brały udział w Black Friday Polska w zeszłym roku, i które najprawdopodobniej Beda brać udział i w Czarnym Piatku 2018.

Sklepy uczestniczące:

Media Markt, Saturn, eMag, Mall.pl, Media Expert, Komputronik, Electro.pl, Ecco, Sephora, RTVeuroAGD, Addnature, Bikester, EmpikFoto.pl, Super-Pharm.pl, Parfumesco.pl, Dr.Tusz.pl, Lancerto i wiele więcej.

Marki ze zniżkami z okazji  Black Friday Polska 2018

Black Friday 2018, wzywa coraz więcej marek zagranicznych i polskich do zaoferowania potężnych zniżek swoim klientom. W tym roku przygotowaliśmy listę z najważniejszymi markami mającymi zniżki z okazji Black Friday Polska 2018.

Zniżki na produkty z okazji Black Friday Polonia 2018

Wraz z upływem lat, coraz więcej sklepów bierze udział w Black Friday Polska. Oferują one znaczne zniżki na jak najwięcej produktów z każdej branży. Poniżej macie kilka zniżek Black Friday 2018, z tych najbardziej oczekiwanych.

Wiadomości Black Friday 2018

Wiemy, jak ważne jest, aby pozostać w kontakcie z nowościami związanymi z Black Friday Polska 2018. Dlatego starannie wybraliśmy najważniejsze nowości specjalnie dla Ciebie! Wybierz, aby być poinformowany z okazji Black Friday Polska 2018!

Pamiętaj, aby w Black Friday 2018 regularnie odwiedzać naszą official stronę www.blackfriday.pl.

Nowe promocje w sklepach mogą się pojawiać w odstępach czasowych, ale o wszystkich będziemy błyskawicznie na bieżąco informować.

Możesz zarejestrować się do naszego newslettera TUTAJ.