Sklepy uczestniczące w wydarzeniu Black Friday 2017 r. Polska

Sklepy uczestniczące w wydarzeniu Black Friday 2017 r. Polska

 

Wszyscy są ciekawi, które są te sklepy uczestniczących w Black Friday 2017 r. Polska.

Black Friday 2017 r. w Polsce zapowiada się być wielkim wydarzeniem i z wieloma sklepami uczestniczącymi.

W ubiegłym roku, Black Friday wkraczał małymi krokami w życie Polaków. W tym roku jednak, coraz więcej sklepów będzie uczestniczyć w rewolucji rabatowej.

eMAG to sklep, który przyniósł koncept Black Friday do Europy Centralnej i Wschodniej, do Rumunii i Węgier.

Mówi się, że Black Friday eMAG 2017 r. będzie największą kampanią marketingową w Polsce. Ale nie będzie jedyną. Coraz więcej sprzedawców zapisuje się codziennie na liście Sklepów Uczestniczących w BF 2017 r. Polska.

 

Sklepy uczestniczące w wydarzeniu

Do tej pory zarejestrowały się sklepy z następujących kategorii: technologie informatyczne i telekomunikacji, urządzenia elektroniczne i domowe, Audio & Foto, Odzież i Moda, Ubrania męskie, Ubrania damskie, produkty dla dzieci, zabawy dla dzieci, telefonia, drukowanie itd.

 

Black Friday 2017 Produkty

Najbardziej poszukiwane produkty to: telewizory, telefony komórkowe, telefony typu iPhone, smartfony, laptopy, ubrania damskie, produkty dla dzieci, aparaty fotograficzne, kuchenki, lodówki, produkty z kategorii Dekoracje i Akcesoria lub meble.

Sklepy uczestniczące Black Friday 2017

Sklepy uczestniczące Black Friday 2017

Black Friday 2017 Marki:

Ulubione marki Polaków to: Samsung, Apple,  iPhone, Lenovo, LG, Sony, Philips, Canon, Nikon, Indesit, Beko, Whirlpool, Bosch, Liebherr, Zanussi, Ariston, Hotpoint, Electrolux i listę można ciągnąć długo.

Jeżeli chodzi o rodzaj zakupów, Polacy wola zakupy online zamiast w sklepach.

Nic dziwnego w tym, biorąc pod uwagę zatłoczenie w sklepach.

W związku z tym wybraliśmy filmik z 2016 r., nagrany w jednym ze sklepów Walmart w Stanach Zjednoczonych. Na filmie można zobaczyć walkę klientów, którzy chcą dostać się do produktów będących w promocji.

W związku z tym Black Friday 2017 r. Polska zapowiada się być wielkim wydarzeniem

My zapraszamy do śledzenia Sklepów uczestniczących w Black Friday 2017 r.Polska i do zapisania się do naszego newsletter-a.

Życzymy udanych zakupów!