Black Friday Samsung

Black Friday Samsung na topie preferencji klientów.

Black Friday Samsung nie jest przypadkiem na topie preferencji klientów. Samsung jest od 70 lat na rynku urządzeń elektrycznych i domowych mając misję „ tworzenia lepszego świata”. Ich slogan brzmi „ making a better world” i do tej pory dotrzymywali te słowa.

W dniu dzisiejszym, statystyka pokazuje, że Samsung jest światowym liderem na rynku high-tech w dziedzinie produkcji mediów elektronicznych i cyfrowych, wprowadzając innowacyjne produkty i usługi wysokiej jakości. W związku z tym, możemy powiedzieć, że Samsung oferuje nam jedne z najlepszych produktów elektronicznych. Jak można było się spodziewać, te produkty nie są takie tanie. Jednak, z okazji Black Friday mamy możliwość złapania zniżek na wymarzone urządzenia elektroniczne i domowe.

Historia Black Friday Samsung

Black Friday Samsung jest organizowany od początku pierwszych kampanii z okazji Black Friday, z lat 50-tych.. Wtedy, nie było Internetu i ludzie czekali wiele godzin w kolejce, aby móc wejść do sklepu.

Doorbusters deals, czyli najbardziej popularne produkty to produkty mające bardzo duże rabaty i będące w ograniczonych ilościach.

Te są specjalnie dyskontowane przez przedsiębiorców właśnie po to, aby przyciągnąć jak najwięcej nabywców. Oczywiście, że, z okazji Black Friday Samsung jest stosowana taka sama strategia marketingowa.

Jak złapać najlepsze ceny? 

Cóż, będziesz musiał nie zasnąć do późna w nocy. We wszystkich poprzednich edycjach Black Friday, wydarzyło się to samo. Wszyscy nabywcy zalogowali się o 12-tej w nocy, a wtedy nastąpiła awaria serwisów internetowych.

Aby zwiększyć swoje szanse na sukces, najlepiej jest skorzystać z Twojej listy życzeń( Whislist). Umieść wszystkie pożądane produkty na Liście życzeń dzień przed wydarzeniem.

Po tym, pozostań online do godz. 12-tej w nocy, kiedy startują oferty, wybierz tylko produkty z największym rabatem I dokończ zamówienie. W ten sposób zwiększysz swoje szanse na udane zakupy.

W zeszłym roku, najbardziej poszukiwane produkty to telewizory Samsung wszelkiego rodzaju. Jeżeli chodzi o smartfony, Samsung Galaxy S6 Edge był najbardziej poszukiwany. W tym roku najbardziej pożądany wydaje się być Samsung Galaxy S8.

Jeżeli chcesz dostać nasz newsletter z najnowszymi wiadomościami na temat Black Friday w 2017 r. Polska, zarejestruj się TUTAJ.