Mądre porady przed Czarnym Piątkiem w 2017 r.

Mądre porady przed Czarnym Piątkiem w 2017 r.

Największy dzień zakupów w ciągu roku zbliża się szybkimi krokami, także będziemy Wam zaprezentować kilka mądrych porad związanych z Czarnym Piątkiem w 2017 r.

Jeżeli jeszcze nie macie dobrze zorganizowanego planu zakupów, dobrze byłoby rozważyć następujące wskazówki, aby Czarny Piątek udał się.

Mądre porady przed Czarnym Piątkiem z 2017 r.:

1. Ustalajcie precyzyjny budżet.

W tym okresie możesz wpaść bardzo łatwo w pułapkę nadmiernego podekscytowania się rożnymi produktami i dlatego lepiej jest ustalić sobie przed tym limit wydatków.

Możesz znaleźć produkty mające bardzo wysoka zniżkę, rzędu 70%-80%, ale wciąż nie można takiego zakupu zmieścić w Twoim budżecie. Pomyśl z wyprzedzeniem, ile jesteś skłonny wydać i na co, pozostając niezmienny wobec swojego planu.

2. Zainteresuj się sprawą wcześniej.

Pomyśl o tym, czego potrzebujesz i czego naprawdę chcesz kupić.
Określ cenę, którą chcesz dać i próbuj jej nie przekroczyć. Jest to bardzo ważne, aby zainteresować się tym okresem wcześniej. Przed Czarnym Piątkiem musisz porównać ceny z kilku sklepów. Na przykład, jeżeli
chcesz sobie kupić iPhone-a lub smartphone-a zacznij śledzić cenę tego iPhone-a lub smartphone-a w kilku sklepach. Prowadź ewidencję cen wszystkich sklepów. W przeszłości, byli sprzedawcy przyzwyczajeni do
tego, aby zwiększać ceny produktów tuż przed Czarnym Piątkiem, po czym je obniżali. Postępowali w ten sposób, aby stworzyć fałszywe wrażenie, że mają największe rabaty. Obecnie stało się nielegalnie, aby sprzedawcy stosowali takie praktyki, a w ostatnich latach nie zarejestrowano takiego rodzaju skarg od klientów, ale nigdy nie dość ostrożności.

3. Zwróć uwagę na sposób płatności.

Wiele osób stosuje w tym okresie karty kredytowe lub inne karty płatnicze.
Większość z tych, którzy używają takie metody płatności kupują więcej niż wcześniej zamierzali spędzić z okazji Czarnego Piątku w 2017 r. Osobiście uważam, ż e ta metoda jest skuteczna tylko w sytuacji, kiedy przeprowadziłeś się do innego mieszkania i tak czy owak musiałeś kupić wiele rzeczy na raz. Jeżeli nie jesteś w takiej sytuacji, LEPIEJ NIE ZADŁUŻ SIĘ, mieszcząc się w zaplanowanym budżecie.

4. Gotówką lub kartą?

Z wcześniejszych doświadczeń z Czarnym Piątkiem wydaje się, że ludzie, którzy dokonują płatność przy odbiorze są uprzywilejowani. Dzieje się tak, dlatego że sprzedawcy są zainteresowani
odzyskaniem swoich pieniędzy i z tego powodu traktują priorytetowo dostarczenie zamówień z płatnością przy odbiorze.

5. Jakie sklepy są na topie sprzedaży? 

Sprzedawca, który wprowadził koncept Black Friday lub Czarny Piątek to eMAG. Jak można się spodziewać, ten sam sprzedawca jest najbardziej przygotowany na wydarzenie Black Friday w 2017 r. lub Czarny Piątek w 2017 r. W związku z tym polecamy śledzenie strony internetowej i obniżek cenowych przygotowanych przez Emag, ale nie ograniczaj się tylko do nich. Porównaj promocje z okazji Black Friday eMAG z 2017 r. z promocjami innych sprzedawców związanych z tym samym okresem.
Po tym kupuj gdzie jest taniej i ma najdłuższą gwarancję. Ponadto, nie ograniczaj się tylko do produktów IT;
Black Friday w 2017 r. lub Czarny Piątek w 2017 r. to wydarzenie przeznaczone do wszelkiego rodzaju zakupów. Oprócz I-Phone- ów, tablet, telewizorów i sprzętu AGD będą rabaty na ubrania, produkty kosmetyczne, podróże, zabawy dla dzieci i wiele więcej.

6. Zapoznaj się ze swoimi prawami.

Musisz być poinformowany o swoich prawach, jako konsument, każda osoba mając prawo do zwrócenia produktu zamówionego za pośrednictwem Internetu, jeżeli nie jest zadowolona z niego, bez konieczności podania jakiegokolwiek powodu. Ale, najlepiej wejść na stronę internetową Międzynarodowej Organizacji Konsumentów, aby móc przeczytać najnowsze informacje w tej dziedzinie.
Można wejść na stronę TUTAJ.

Mamy nadzieje, ze mądre porady z okazji Czarnego Piątku w 2017 r. były Wam pomocne i czekamy na Was na www.blackfriday.pl aby uzyskać więcej informacji na temat Black Friday w 2017 r. lub Czarny Piątek 2017.

Czarny Piątek 2017

Czarny Piątek 2017