Black Friday Polska 2019 Apple

#BlackFridayPolska2019 – Apple

Iphone 11 – Technologiczna rewolucja trwa

Tradycyjnie w tym miesiącu, Apple lansuje swoje nowe produkty. O Iphone 11 już plotkuje cała branża od wielu miesięcy.

Jeśli podąży za przeszłymi trendami, kolejny telefon Apple zostanie wydany za kilka dni. Apple prawdopodobnie ogłosi go wraz z Apple Watch Series 5 podczas premiery w dniu 10 września. Ogólna zasada jest taka, że najnowszy telefon trafi do sprzedaży około dwóch tygodni od daty premiery. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się w piątek po ogłoszeniu. Program aktualizacji iPhone’a to popularny i niedrogi sposób, aby mieć pewność, że co roku masz najnowszy telefon.

Jego cena rozpocznie się od 999 $. Jednak w Black Friday Polska 2019 klienci mogą skorzystać z obniżonej ceny.

iPhone 11 – iPhone 11 Max lub iPhone 11 Pro?

Apple zazwyczaj przedstawia teraz co najmniej dwie wersje swojego flagowego urządzenia, a plotki sugerują, że tym razem możemy również dostać iPhone’a 11 Pro.

Najpierw mieliśmy „Plus”, a potem „Max”. „Pro” byłoby nowym pseudonimem dla iPhone’a, ale widzieliśmy, że Apple używa go wcześniej w przypadku MacBooka Pro i iPada Pro – w tych przypadkach odnosiło się to do wyższej wydajności. co z pewnością pasuje do najnowszych plotek sugerujących, że iPhone 11 Pro ma własny rysik.

iPhone 11 – Kamera

Z obrazów, które widzieliśmy do tej pory, konstrukcja modułu aparatu iPhone’a 11 nie zyska żadnych pochwał. Ale sam pomysł, że może to być pierwszy iPhone z trzema czujnikami kamery tylnej, podnieca nas jego możliwości.

Według MacRumors jeden z tych trzech obiektywów będzie obiektywem szerokokątnym, pierwszym dla każdego smartfona Apple. Co ciekawe, raport twierdzi, że ten czujnik pozwoli użytkownikom „naprawić” ujęcia po fakcie, dodając obiekty, które były tuż poza kadrem w pierwszym ujęciu – naprawdę przydatna nowa sztuczka oparta na oszałamiającej koncepcji.

Z pewnością sensownym byłoby, aby nowy iPhone wprowadził w tym roku potrójną konfigurację aparatu. Kamery z wieloma czujnikami od wielu lat są podstawową cechą flagowych urządzeń z Androidem, a systemy Galaxy S10 i Huawei P30 Pro, które sprawdziliśmy na początku tego roku, należą do najlepszych, jakie widzieliśmy – znaczny wzrost na iPhone Kamery XS i XS Max.

Inne pogłoski sugerują, że przedni aparat iPhone’a 11 może być zgodny z niektórymi nowymi funkcjami. Najwyraźniej następny iPhone może zapakować 12-megapikselowy aparat selfie TrueDepth, który może nagrywać w zwolnionym tempie.

Black Friday Polska 2019

Sprawdź wiadomości związane z telefonem Iphone 11 i nowościami Apple na naszej stronie internetowej. W Polsce robimy to inaczej!

Więcej informacji na temat Black Friday Polska 2019 na poniższy link:

BlackFridayPolska

 

Black Friday Polska 2019 Apple