Black Friday Polska 2019 Media Markt

#Black Friday Polska 2019 Media Markt

Black Friday Polska 2019 Media Markt – Dołącz do Klubu!

Po udanej fazie próbnej w dziesięciu sklepach wiodący niemiecki detalista elektroniki użytkowej uruchomił nowy, innowacyjny program lojalnościowy dla klientów: Media Markt Club. Ale zamiast zniżek i ofert specjalnych skupi się na tworzeniu premii dla klientów za pomocą licznych natychmiastowych korzyści, wybranych usług krajowych i lokalnych oraz promocji i wydarzeń specyficznych dla klubu. Celem jest przekształcenie Media Markt Club w nadchodzących latach w największy program lojalnościowy dla klientów w sektorze detalicznym.

„W ostatnich z sukcesem rozwijaliśmy naszą działalność w zakresie wielokanałowych kanałów i jesteśmy dziś jednym z wiodących sprzedawców wielokanałowych w Niemczech.”- powiedział Wolfgang Kirsch, CEO Media-Saturn Niemcy, który odpowiada również za zarządzanie marką Media Markt w ramach grupy Media-Saturn. Nowością w Media Markt Club – i co czyni go wyjątkowym w porównaniu z innymi programami lojalnościowymi dla klientów – co czyni Media Markt wyjątkowym kandydatem na Black Friday Polska 2019. Zamiast wspierać racjonalne elementy, takie jak rabaty, koncentruje się na czynnikach emocjonalnych, takich jak przyjemność, zabawa i niespodzianki, odzwierciedlając pozycjonowanie marki Media Markt.

 

Korzyści dla klienta

Logika programu Media Markt Clubs wykorzystuje krajowe i lokalne korzyści, aby stworzyć określoną wartość dodaną dla każdego klienta. Obejmuje wydarzenia, ekskluzywne usługi i produkty, a także promocje „nie można kupić pieniędzy”, w tym regularne, indywidualne wiadomości i oferty klubowe, przedłużenie okresu regularnych zwrotów do 28 dni, jedną bezpłatną dostawę standardową, prezenty i okazje wygrywać nagrody. Wiele korzyści klubowych obejmuje także specjalne wydarzenia dla członków odbywające się w lokalnych sklepach Media Markt.

Media Markt promuje również „życie bez papieru” dla klientów Klubu

Dzięki karcie Club i powiązanej z nią aplikacji wszystkie rachunki są automatycznie rejestrowane cyfrowo i zarządzane przy kasie. Elektroniczna administracja pokwitowań oznacza, że ​​klienci mogą szybko uzyskać dostęp do wszystkich swoich rachunków, kiedy tylko jest to konieczne. Na przykład w związku z roszczeniami gwarancyjnymi lub obsługą posprzedażną.

 

Dołączenie do Media Markt Club jest szybkie, łatwe i bezpłatne.

Klienci mogą zapisać się na osobistą kartę klubową w lokalnym sklepie Media Markt, online lub za pośrednictwem smartfona. Następnie mogą od razu skorzystać z szerokich korzyści członkostwa za pomocą karty lub bezpłatnej aplikacji Club.

Black Friday Polska 2019

Sprawdź wiadomości związane z klubem klienta i rabatami Media Markt Polska na naszej stronie internetowej. W Polsce robimy to inaczej!

Więcej informacji na temat Black Friday Polska 2019 na poniższy link:

BlackFridayPolska