Black Friday Polska 2019 TK Maxx

Black Friday Polska 2019 TK Maxx

#Black Friday Polska 2019 TK Maxx

Black Friday Polska 2019 TK Maxx – NAJTAŃSZY MARKOWY LUKSUSOWY SKLEP W EUROPIE!

TK Maxx to TOP brands-for-less, sprzedający odzież, obuwie i akcesoria. W Polsce jest reprezentowany przez TJX Poland, część TJX Companies Inc. TK Maxx ma kilka tysięcy sklepów na całym świecie, w tym ponad 3000 sklepów w USA i Kanadzie. Wjechał do Polski w 2009 roku i ma obecnie 18 sklepów w całym kraju. Jego flagowy sklep znajduje się przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie.

Black Friday Polska 2019 TK Maxx

Polskie sklepy uczestniczące w Black Friday Polska 2019

Poznań City Center to zintegrowany węzeł komunikacyjny z centrum handlowym, w którym znajdują się dworce główne PKS i PKP, 250 lokali handlowych, a także parking parkingowy dla osób dojeżdżających komunikacją miejską i 1500 miejsc parkingowych. Jego inwestorami są: TriGranit Development Corporation, Europa Capital i Polskie Koleje Państwowe S.A. Centrum handlowe o łącznej powierzchni 60 000 m2 i mieszczące sklep TK Maxx zostało ukończone w drugiej połowie 2013 roku.

Centrum Wzgórze, realizowane przez Mayland Real Estate, znajduje się w centrum Gdyni. Obecnie przechodzi rewitalizację, a po zakończeniu zaoferowało 70 000 mkw.
Szymon Łukasik, Associate, Dział Detaliczny Cushman & Wakefield, powiedział: „Cushman & Wakefield reprezentuje TK Maxx od czasu swojego debiutu na polskim rynku. TK Maxx kontynuuje ekspansję w Polsce i zabezpiecza lokale w dużych obiektach handlowych w budowie. Jest również ukierunkowany na najlepsze powierzchnie w istniejących centrach handlowych, parkach handlowych i samodzielnych budynkach.”.

Nie przegap rabatów!

Black Friday Polska 2019 TK Maxx

W TK Maxx oferujemy naszym klientom szeroką gamę modnych i wysokiej jakości marek z rekomendowanymi cenami detalicznymi nawet do 60%. Zajmujemy się bezpośrednio projektantami i przekazujemy oszczędności bezpośrednio naszym klientom. W ten sposób zobowiązujemy się do oferowania naszym klientom dużych marek w niskich cenach.Chociaż możemy być najbardziej znani z mody, nie zapomnij, że nasze sklepy sprzedają również wspaniałe akcesoria, bagaż, zabawki i artykuły gospodarstwa domowego, zawsze do 60% rabatu. Przejdź do strony, aby dowiedzieć rabaty Black Friday Polska 2019

Black Friday Polska 2019

Sprawdź wiadomości związane z najtańszym sklepem TK Maxx Polska na naszej stronie internetowej. W Polsce robimy to inaczej!

Więcej informacji na temat Black Friday Polska 2019 na poniższy link:

https://www.blackfriday.pl

Black Friday Polska 2019 TK Maxx