Kiedy Black Friday 2017

Kiedy Black Friday 2017

Drodzy przyjaciele, oto dotarliśmy do 7. edycji mega rabaty, zniżki Czarny piątek 2017. Jeśli zastanawiasz się, kiedy pica Black Friday 2017 dobrze, według amerykańskiej tradycji Czarnego piątku powinno odbywać się w ostatni Piątek listopada (przez amerykańskie Święto Dziękczynienia) w dniu 24 listopada 2017 r.
Ale biorąc pod uwagę, że w poprzednich latach wiele ukradli off, oczekujemy, że w tym roku to samo zdarzy się, że pierwszy czarny piątek 17 listopada 2017, lub lepiej powiedział w weekend, 17-19 listopad następuje nowej fali cięć w weekendy 24 do 26 listopada 2017 roku, z amerykański czarny piątek.

 

Kiedy Black Friday 2017

Powróćmy jednak do jego początków. Czy wiesz, jak amerykańskie wakacje właśnie przybyły do ​​Europy? Cóż, wszyscy Amerykanie przynieśli je do nas. Dokładniej, w 2010 r. Amazon zorganizował pierwsze wydarzenie w Black Friday w Wielkiej Brytanii. W przyszłym roku, w 2011 roku, EMAG pomysł i uruchomił Czarny piątek w Rumunii, a reszta to już historia ….
Początkowo ludzie wolą robić zakupy w sklepach Black Friday, ale po wielu paniki, podarte ubrania i słowa mądrości adresowane do tych, którzy na oczy tego samego produktu, większość kupujących osiągnęły mądrego wniosku, że w Internecie jest łatwiejsze. Tak więc, począwszy od roku 2013 zauważamy, że czarny piątek został przeniesiony prawie w całości w Internecie. Co więcej, ponad połowa zakupów odbywa się w telefonie komórkowym lub tablecie. Jeśli w 2015 średni zakup komórkowego i tabletki wynosiła 48% w 2016 wzrósł do 64%. Jak mocne jest to?
Ale wracając do Black Friday 2017, gdzie, jak byłem przyzwyczajony, gwiazdy redukcje będą elektroniki i wyposażenia, a także odzież i obuwie produkty fotograficzne i wideo, zabawki, meble, kosmetyki, wakacje cena obniżona i wiele innych.