Black Friday Polska 2019 Dedoles

Black Friday Polska 2019 Dedoles – Czarny Piątek 2019

Black Friday Polska 2019 Dedoles

Nasza wizja

To znaczy uczynić świat lepszym miejscem. To jest cel, nad którym ciężko pracowaliśmy od 2012 roku. Lubimy przyrodę i staramy się zmieniać społeczeństwo w pozytywny sposób. Dlatego wspieramy ochronę środowiska i ręcznie robione wyroby rzemieślnicze. Zawsze chcemy przekraczać oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy czymś więcej niż sklepem internetowym – jesteśmy społecznością tysięcy zadowolonych klientów i fanów. Przejdź do strony, aby dowiedzieć rabaty Black Friday Polska 2019 Dedoles .

Natura jest na pierwszym miejscu

Natura jest i zawsze będzie naszym najwyższym priorytetem. To nasze długoterminowe zobowiązanie do ochrony przyrody i umożliwienia innym ludziom przyłączenia się do naszych wysiłków. Dlatego szukamy produktów przyjaznych dla środowiska, tworzonych w ramach zrównoważonych procesów, wspieramy projekty koncentrujące się na ochronie przyrody i regularnie informujemy naszych klientów o pięknie przyrody. Przetwarzamy również w pracy.

 

Nasze koszulki posiadają certyfikat Oeko-Tex 100 (który okazuje się nieszkodliwy dla zdrowia). Koszulki są drukowane w organicznych kolorach na bazie wody, dzięki czemu ich nadruk wygląda niewiarygodnie realistycznie i będzie trwał długo. Kolory są nakładane bezpośrednio na bawełniane włókna koszuli. Oferujemy również inne produkty ekologiczne – nasze świece wykonane są z soi, skarpet bambusowych i mydeł, które są wykonane z ziół, nie zawierają konserwantów. Nasze ołówki mogą rosnąć, a torby ekologiczne mogą zaoszczędzić tysiące plastikowych toreb.

Uczciwa współpraca Black Friday Polska 2019 Dedoles

Jednym z naszych głównych celów na rok 2019 jest rozszerzenie współpracy z lokalnymi producentami i rzemieślnikami. Produkty wysokiej jakości są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale są coraz bardziej popularne wśród klientów.

Black Friday Polska 2019 Dedoles

Ty i my

Jesteśmy tutaj dla pokolenia ludzi, którym zależy na jakości ubrań, a także na przyszłości naszej planety. Czy jesteś jednym z nich? Daj sobie prezent. Znajdź koszulkę Dedoles, która Cię wyróżnia i ubierz kawałek natury.

 

Black Friday Polska 2019

Sprawdź wiadomości związane z najbardziej zróżnicowanym kosmetycznym sklepem Dedoles Polska na naszej stronie internetowej. W Polsce robimy to inaczej!

Więcej informacji na temat Black Friday Polska 2019 na poniższy link:

Black Friday Polska 2019 Dedoles

Black Friday Polska 2019 Dedoles