Największy na świecie sklep internetowy zaprasza na Amazon Black Friday

Dobra wiadomość dla wszystkich kupujących – w ostatnich latach wyprzedaże organizowane w ramach akcji Amazon Black Friday odbywały się nie tylko w ostatni piątek listopada, ale trwały też kilka dni poprzedzających Czarny Piątek i kilka następujących po nim – w rezultacie Amazon Black Friday trwał nawet więcej niż tydzień.

Amazon Black Friday – tego nie można przegapić!

Amazon to amerykańska platforma sprzedażowa z siedzibą w Seattle specjalizująca się w handlu elektronicznym i uważana za największy sklep internetowy na świecie. W październiku 2014 roku Amazon uruchomił dwa pierwsze centra dystrybucyjne w Polsce – w Bielanach Wrocławskich oraz w Sadach pod Poznaniem, a trzy lata później w Sosnowcu i w Kołbaskowie niedaleko Szczecina.

Będąc niekwestionowanym liderem handlu internetowego, również Amazon korzysta z Black Friday by zwiększyć sprzedaż, a także liczbę odwiedzin w swoim e-sklepie. Amazon Black Friday oferuje tysiące najróżniejszych produktów po obniżonych cenach m.in. telewizory, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, sprzęty audio i wiele innych.

Mimo że Amazon Black Friday trwa zwykle około dziesięciu dni, warto się spieszyć, ponieważ większość ofert ważna jest tylko do wyczerpania zapasów. Dobrze trzymać rękę na pulsie także z tego powodu, że niektóre promocje trwają tylko 24 godziny. Wyprzedaże Amazon Black Friday zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy korzystają z okazji by po znacznie niższych cenach kupić prezenty na święta. Niewątpliwą zaletą zakupów na Amazonie jest brak kolejek do kas i tłumów w sklepach.

Co w tym roku znajdziemy na Amazon Black Friday?

W 2018 roku Black Friday wypada 23 listopada. Internetowi sprzedawcy spodziewają się olbrzymiego zainteresowania w ten dzień najbardziej intensywnych zakupów.

Według crazylister.com w 2018 roku z działu elektroniki na Amazonie najlepiej sprzedawały się następujące produkty:

amazon black friday

Sprzęt fotograficzny

  1. Wkłady filmowe do apartatu Instax Mini
  2. Aparat Fujifilm Instax

Gry i zabawki

  1. Surprise Confetti Pop Collectible Dolls
  2. Kids Car & Toy Carpet

Elektronika

  1. Pilot do telewizji Alexa
  2. Głośnik mobilny Alexa Echo

Gry wideo

  1. Karta podarunkowa do sklepu Playstation
  2. Gra Nintendo Switch Donkey Kong

Zapewne niektóre z tych produktów – a może wszystkie – będzie można znaleźć na wyprzedażach Amazon Black Friday 2018!

Zobacz wszystkie sklepy.