Black Friday Media Markt: czym nas zaskoczy w 2018?

Black Friday (Czarny Piątek) zbliża się wielkimi krokami. Już w listopadzie będzie można skorzystać z atrakcyjnych rabatów, przecen i wyprzedaży proponowanych zarówno przez duże sieci handlowe, jak i wiele małych sklepów oraz usługodawców z rozmaitych branż. Black Friday Media Markt to jedna z promocji, która cieszy się największym zainteresowaniem klientów.

Black Friday Media Markt – najlepsze ceny na sprzęt RTV i AGD

 

Któż z nas nie zna Media Markt? To jedna z największych w Polsce sieci sklepów mających w swojej ofercie sprzęt AGD i RTV. W Europie od kilku lat zajmuje pozycję lidera sprzedaży elektroniki użytkowej. Nic więc dziwnego, że organizowane przez nią promocje, w tym m.in Black Friday Media Markt, cieszą się  w Czarny Piątek olbrzymią popularnością.

W ubiegłym roku sieć zdecydowała się rozpocząć wyprzedaż już z tygodniowym wyprzedzeniem. Podczas tzw. czerwonego tygodnia można było – zarówno w sklepach stacjonarnych jak i on-line – zakupić po promocyjnych cenach większość towarów obecnych w standardowej ofercie Media Markt: laptopy, lodówki, smartfony, power banki, tablety, drukarki, pralki, telewizory, słuchawki i wiele innych. Dzięki rabatom oferowanym w ramach czerwonego tygodnia i Black Friday Media Markt wielu klientów nabyło produkty, na które w inny dzień trudno im byłoby sobie pozwolić.

Black Friday Media Markt

 

Z roku na rok na całym świecie Black Friday (Czarny Piątek) przyciąga coraz większe rzesze klientów chcących kupić po znacznie niższej cenie produkty swoich ulubionych marek. Ponieważ także Polacy coraz częściej korzystają z okazji, by nabyć w ten dzień sprzęt RTV i AGD najbardziej pożądanych producentów, mamy nadzieję, że również w tym roku Media Markt nie zawiedzie oczekiwań swoich klientów. Oczywiście, czekamy nie tylko na Black Friday Media Markt, ale także na promocje i wyprzedaże organizowane przez inne sieci handlowe.

 

Warto się spieszyć, ponieważ zwykle oferty Black Friday ważne są do wyczerpania zapasów. Ze względu na to, jak również aby uniknąć tłumów w sklepie i kolejek do kasy, warto rozważyć zakupy w sklepie internetowym.

Zdjęcie: Newsweek