Black Friday Apple 2018

Black Friday zbliża się wielkimi krokami – mamy nadzieję, że zawita także do sklepów Apple Store oraz do dystrybutorów tych kultowych produktów. Black Friday Apple 2018 to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń Czarnego Piątku!

Apple Black Friday 2018 – kilka rad na udane zakupy

Przez wiele lat oficjalny sklep firmy (Apple Store) nie oferował żadnych rabatów z okazji Black Friday. Dokładniej mówiąc, w ogóle nie brał udziału w tej największej w roku akcji promocyjnej. Być może uznano, że produkty Apple’a nie potrzebują takiej promocji albo że nie odpowiada ona wizerunkowi marki. Zmieniło się to jednak w 2017 roku. W zeszłym roku firma Apple w Black Friday zaproponowała swoim klientom karty upominkowe. Wartość karty przypisana była do danego rodzaju produktu – np. przy zakupie  iPhone’a, iPada, laptopa Mac czy zegarka Apple Watch wynosiła do 600 zł. Kartę upominkową można było wykorzystać na kolejne zakupy w Apple Store. Choć nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia, spodziewamy się, że promocje Apple Black Friday 2018 będą podobne. 

Black Friday Apple – resellerzy

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, zamiast na Apple Store warto skoncentrować się na sklepach-przedstawicielach firmy. Aby upolować najlepsze oferty Apple Black Friday 2018 radzimy zaglądać na strony tzw. resellerów produktów Apple. Pełna lista autoryzowanych sprzedawców produktów firmy znajduje się na stronie Apple. 

Black Friday Apple 2018

Black Friday Apple – sklepy internetowe

Wyszukiwanie najlepszych ofert Black Friday Apple 2018  sugerujemy rozpocząć od odwiedzenia następujących sklepów: Saturn, Euro, iSpot czy Komputronik. Spodziewamy się, że zaproponują one atrakcyjne zniżki zarówno na sprzęt jak i na akcesoria Apple’a.

Black Friday Apple 2018 – koszty dostawy

Oczywiście wybierając sklep, należy zwrócić uwagę na koszty dostawy. Ma to szczególne znaczenie przy zakupach produktów Apple, których cena nawet po zniżkach wynikających z promocji Black Friday zwykle jest nadal stosunkowo wysoka. Wybierając sklep, trzeba pamiętać by do ceny produktu dodać koszty dostawy. 

Black Friday Apple 2018  – produkty

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, jakie produkty będą objęte promocją Black Friday 2018. Prawdopodobnie zrobi to dopiero 23 listopada. To tego dnia wypada bowiem w tym roku Czarny Piątek.  Przyjmuje się jednak, że Black Friday Apple 2018 nie obejmie najnowszych smartfonów – modelu iPhone X.