Telewizory w Black Friday 2018 –  najlepszy sprzęt po najlepszej cenie

Telewizory należą do najbardziej poszukiwanych produktów w Black Friday. Nic dziwnego – Black Friday (Czarny Piątek) to najlepszy moment w roku, aby po atrakcyjnej cenie kupić nowy sprzęt RTV i AGD. Tak będzie też w tym roku!

Telewizory w Black Friday 2018

Telewizory w Black Friday 2018

Od kilkudziesięciu lat w Stanach Zjednoczonych, a od kilku lat także w Polsce, Black Friday to prawdziwe święto przecen i wyprzedaży. Sklepy często wykorzystują ten dzień aby wyczyścić swoje magazyny i zwiększyć sprzedaż, co dla klientów przekłada się na dużo niższe ceny.

W tym roku Black Friday wypada 23 listopada. Sugerujemy, by wszyscy zainteresowani kupnem nowego sprzętu zapisali sobie tę datę w kalendarzu. To jedyny taki dzień w roku, w którym większość sklepów proponuje atrakcyjne rabaty, promocje i duże przeceny.

Kupno nowego telewizora to znaczny wydatek dla większości gospodarstw domowych. Cena tego z niższej półki wynosi przynajmniej kilkaset złotych. Decydując się na któryś z bardziej popularnych modeli, należy liczyć się natomiast z wydatkiem około 4 tys. złotych. Dlatego nawet niewielki rabat oznacza dla klientów sporą oszczędność. To właśnie powód, dla którego telewizory w Black Friday cieszą się tak dużą popularnością.

Jak „upolować” telewizor w Black Friday?

Czarny Piątek to najlepsza okazja by „upolować” wymarzony telewizor po znacznie obniżonej cenie. W zeszłym roku w Czarny Piątek przeceny wynosiły nawet kilkadziesiąt procent i nie ma powodów oczekiwać, że rabaty oferowane w tym roku, będą mniejsze.

Aby uniknąć robienia zakupów pod wpływem impulsywnych decyzji, a przede wszystkim aby kupić wymarzony model po jak najbardziej atrakcyjnej cenie, radzimy jeszcze przed Black Friday poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z rynkiem TV.

Jak się przygotować do Black Friday?

Przede wszystkim należy wybrać optymalny model telewizora. Podejmując decyzję, sugerujemy wziąć pod uwagę następujące kryteria:

  • Wielkość ekranu
  • Format: Full HD lub Ultra HD
  • Rodzaj wyświetlacza: LED, LCD, QLED lub OLED
  • Rozmiar telewizora
  • Rodzaj dostępnych akcesoriów
  • Dodatkowe funkcje telewizora

Oczywiście podejmując decyzję, warto też zapoznać się z opiniami użytkowników. Konieczne jest też określenie maksymalnej kwoty, którą możemy wydać na nowy telewizor.

Po wybraniu preferowanego modelu i określeniu swojego budżetu, należy porównać ceny wybranego sprzętu w kilku lub kilkunastu sklepach. Sprawdzając oferty w sklepach internetowych, warto zanotować także koszt dostawy, ponieważ może on mieć istotny wpływ na finalny koszt.

Black Friday 2018 – kto pierwszy ten lepszy

Wiele sklepów RTV ogłasza swoje promocje już na kilka dni przed Black Friday. Dlatego warto z wyprzedzeniem śledzić informacje dostępne na witrynach internetowych (także w mediach społecznościowych). Rękę na pulsie warto trzymać także dlatego, że większość ofert dostępnych jest tylko do wyczerpania zapasów. Jeśli więc od razu będziesz wiedzieć jakiego modelu poszukujesz i jakim budżetem dysponujesz, masz większą szansę, że upolujesz dokładnie to, czego szukasz. Powodzenia!