Czy Black Friday w RTV Euro AGD zamieni się w „Black Weeks”?

W ubiegłym roku promocja pod szyldem Black Friday w sklepach sieci RTV Euro AGD trwała aż kilka tygodni. W ten sposób – ku zadowoleniu klientów –  Black Friday w RTV Euro AGD zamienił się w Black Weeks czyli w “czarne tygodnie”. Czy tak samo będzie w tym roku?

Black Friday w RTV Euro AGD – sieci, która jest liderem rynku RTV i AGD w Polsce

RTV Euro AGD to pierwsza polska firma działająca na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego (RTV) i sprzętu gospodarstwa domowego (AGD). Dziś może pochwalić się siecią aż 268 sklepów obecnych w 171 polskich miastach. Bardzo dużą popularnością cieszy się również sklep internetowy firmy, z którego z roku na rok korzysta coraz więcej klientów.

Black Friday w RTV Euro AGD – najlepsze okazje!

W ubiegłym roku Black Friday w RTV Euro AGD rozpoczął się już trzy tygodnie przed “kalendarzowym” Czarnym Piątkiem. W ramach promocji klienci mogli kupić bardzo wiele produktów swoich ulubionych marek po znacznie obniżonych cenach, a także skorzystać z oferty 20 rat za zero procent. Ponadto, dodatkową zaletą promocyjnego systemu rat, który oferowany był w ramach Black Friday w RTV Euro AGD, była możliwość rozpoczęcia spłaty rat dopiero od stycznia kolejnego roku. Promocją pod szyldem Black Friday w RTV Euro AGD – czy raczej Black Weeks – objęte były m.in. telewizory, sprzęt komputerowy, smartfony, konsole do gier czy popularne lustrzanki. Z obniżonych cen i promocyjnego systemu rat można było skorzystać zarówno robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym, jak i w internetowym.

Sprzęt, który w zeszłym roku brał udział w promocji Black Friday w RTV Euro AGD to:

  • konsole i gry
  • smartfony i telefony
  • sprzęt fotograficzny i kamery wideo
  • nawigacje samochodowe GPS
  • soundbary
  • komputery, laptopy i tablety
  • odtwarzacze Blue-ray i DVD
  • telewizory i kina domowe.

W bieżącym roku sieć  RTV Euro AGD nie ogłosiła jeszcze, czy także w 2019 r.  zamierza “rozciągnąć” Black Friday na kilka tygodni. Warto więc trzymać rękę na pulsie, by nie ominęły nas najlepsze okazje i promocje oferowane w ramach Black Friday w RTV Euro AGD!

 

Zdjęcie: pomorska.pl