W Black Friday kosmetyki sprzedają się jak gorące bułeczki!

W Black Friday kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne oraz perfumy to zwykle jeden z największych hitów wyprzedaży. W ten wyjątkowy dzień można nie tylko po znacznie niższej cenie kupić niezbędne kosmetyki ulubionych marek ale także upolować atrakcyjne prezenty na zbliżające się Święta.

Sprawdźmy, jakie promocje w zeszłym roku proponowały najpopularniejsze drogerie?

Black Friday Rossmann

Przez cały weekend wchodząc na stronę internetową sklepu, klienci mogli skorzystać z promocji “jeden plus jeden”. Promocja dotyczyła wszystkich rodzajów perfum obecnych w ofercie drogerii Rossmann, a polegała na tym, że kupując perfumy, drugie można było otrzymać zupełnie za darmo.   

Black Friday Sephora
Do tej pory w Sephorze promocje Black Friday obowiązywały zarówno w perfumeriach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. W zeszłym roku w Czarny Piątek kosmetyki i perfumy w sieci sklepów Sephora dostępne były z 20% zniżką. W ramach promocji Black Friday można też było skorzystać z darmowej dostawy przy zamówieniu powyżej podanej kwoty.

Black Friday Douglas
Perfumeria Douglas, podobnie jak Sephora, promocję z okazji Czarnego Piątku zorganizowała w sklepie internetowym i w punktach stacjonarnych. W Czarny Piątek kosmetyki i perfumy można było kupić ze znaczną zniżką, która – w stosunku do normalnie obowiązującej ceny – wynosiła od 20% do nawet 50%.

Black Friday Inglot
W zeszłym roku w wybranych salonach oraz w sklepie internetowym Inglot na kosmetyki i akcesoria do makijażu obowiązywał rabat 10%.

Black Friday Tołpa
W sklepie internetowym Tołpa w Czarny Piątek kosmetyki oferowane były z 40% zniżką. Klienci dokonujący zakupu za określoną kwotę,
mogli też skorzystać z darmowej dostawy produktów.

Black Friday Super-Pharm
Kupując wybrany produkt z oferty drogeri, za drugi klienci płacili zaledwie 1 grosz. Poza tym perfumy w sklepie internetowym można było kupić ze zniżką 20%.

Black Friday kosmetyki

Source: Douglas.pl

Co czeka nas w Black Friday 2018?

Tego, co drogerie i perfumerie przygotowały dla Klientów w ramach promocji Black Friday 2018,  jeszcze nie wiemy. Większość sklepów ogłasza bowiem swoje promocje z zaledwie kilkudniowym wyprzedzeniem. Mamy nadzieję, że i w tym roku zaproponują równie atrakcyjne zniżki. Życzymy wszystkim udanych zakupów!

Zdjęcie: pikio.pl