Black Friday Rossmann – gorące oferty na kosmetyki

W Czarny Piątek tradycyjnie największym zainteresowaniem klientów cieszą się sprzęty RTV i AGD (tzw. elektronika), ale kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne w rankingu sprzedaży w Black Friday również plasują się całkiem wysoko. Jedną z akcji rabatowych, na które najbardziej czekają polscy klienci sklepów drogeryjno-kosmetycznych, jest Black Friday Rossmann.

Black Friday Rossmann

Rossmann to druga pod względem wielkości w Europie sieć drogerii mająca w swojej ofercie m.in. kosmetyki kolorowe, kosmetyki pielęgnacyjne oraz środki czystości. Od 1993 roku działa także w Polsce, będąc jest jedną z najpopularniejszych i największych sieci sklepów drogeryjno-kosmetycznych w naszym kraju. Obecnie na terenie Polski funkcjonuje ponad 1 200 stacjonarnych sklepów marki Rossmann, prężnie działa także drogeria internetowa.

Black Friday Rossmann

W ubiegłym roku podstawową promocją obowiązującą w Czarny Piątek w drogeriach Black Friday Rossmann była promocja o chwytliwej nazwie „1+1”. Ta gorąca wyprzedaż dotyczyła wyłącznie perfum, a „1+1” oznaczało, że przy zakupie dowolnych perfum (męskich, damskich lub zestawu), drugie można było dostać zupełnie za darmo. Warto wspomnieć, że z tej trwającej kilka dni promocji można było skorzystać tylko on-line, czyli dokonując zakupu przez stronę internetową sklepu. Takie rozwiązanie miało pomóc uniknąć tłumów w sklepach i kolejek do kas, które były zmorą poprzednich edycji Black Friday Rossmann.

Promocja “1+1” spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem klientów – wiele osób skorzystało z niej, by kupić prezent gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Perfumy to przecież jeden z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych upominków, nie tylko na święta.

Co przyniesie Black Friday Rossmann w 2018 roku?

W tym roku na całym świecie, a więc i w Polsce, Black Friday Rossmann przypada na 23 listopada. Warto jednak wiedzieć, że sporo sklepów rozpoczyna wyprzedaże kilka dni wcześniej. Większość zapowiada swoje promocje i wyprzedaże – organizowane pod szyldem Czarnego Piątku – z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dlatego warto śledzić oferty ulubionych sklepów, by wcześniej przygotować się na szaleństwo gorących ofert i rabatów –  jedynych takich w roku! Mamy nadzieję, że także drogerie Rossmann zaproponują atrakcyjne zniżki i super promocje. Niecierpliwie czekamy na Black Friday Rossmann 2018!

 

Black Friday Media Markt: czym nas zaskoczy w 2018?

 

Historia Black Friday – skąd wzięła się tradycja gorących wyprzedaży?

Zdjęcie: dreamstime.com