Black Friday iPhone – czekamy na atrakcyjne promocje!

iPhone to jeden z najlepiej sprzedających się i najlepiej ocenianych smartfonów na świecie. Niewielu producentów tzw. elektroniki może pochwalić się tak udanym produktem jeśli chodzi o wygodę użytkowania, niezawodność, stylistykę i funkcjonalność. Firma Apple praktycznie co rok wprowadza na rynek nowy model iPhone’a, za każdym razem zaskakując użytkowników nowymi rozwiązaniami. Co w tym roku zaproponuje nam Black Friday iPhone?

iPhone – rewolucja wśród telefonów

Apple Inc. to działająca od 1976 roku amerykańska korporacja. Zajmuje się projektowaniem i produkcją tzw. elektroniki użytkowej, oprogramowania oraz komputerów osobistych. Uważana jest za najbardziej rentowną spółkę technologiczną świata, a większość jej produktów zyskało status “kultowych”.

Pierwszy iPhone trafił do sprzedaży 29 czerwca 2007 roku. Choć nic na to nie wskazywało (krytycy zastanawiali się, kto kupi telefon bez klawiatury) szybko zawojował rynek, zmieniając go raz na zawsze. Do tej pory firma Apple sprzedała ponad 1 miliard iPhone’ów na całym świecie. Przychody z ich sprzedaży stanowią 7o proc. wszystkich przychodów tej korporacji. W największych krajach Unii Europejskiej, w Stanach Zjednoczonych, Japonii, w Chinach i w Australii produkty Apple’a, także smartofny, wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Polski rynek smartfonów ciągle rośnie. W pierwszej połowie roku 2018 zanotowano 2 proc. wzrost sprzedaży w porównaniu do analogicznego kresu w roku 2017. Warto zaznaczyć, że Apple zajmuje w naszym kraju trzecie miejsce pod względem udziałów w w rynku sprzedaży smartfonów.

We wrześniu 2018 roku firma Apple wprowadziła na rynek, także polski, nowe modele smartfonów: Xc, XS Max oraz XR. Jak jak niemal wszystkie produkty Apple’a od razu stały się popularne.

Black Friday iPhone

Black Friday iPhone – czym nas zaskoczy?

Z uwagi na duże zainteresowanie klientów smartfonami Apple’a oraz  stosunkowo wysoką standardową cenę Black Friday iPhone to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń Czarnego Piątku. Do tej pory każdego roku firma Apple proponowała swoim w ten dzień atrakcyjne promocje i rabaty. W 2018 roku Black Friday wypada 23 listopada i wielu fanów produktów z “jabłuszkiem” już zaciera ręce na myśl o nadchodzących okazjach!

 

Zdjęcie: macrumors.com