Black Friday iPhone 2018 – który iPhone jest dla mnie najlepszy?

Smartfony Apple’a – iPhone’y – cieszą się na całym świecie, także w Polsce, bardzo dużą popularnością. Niestety, tak jak w przypadku większości produktów w ślad za wysoką jakością idzie wysoka cena. Dlatego Black Friday iPhone 2018 to doskonała okazja by upolować kultowego iPhone’a po niższej cenie. Ale który model wybrać?

Black Friday iPhone 2018 – dla każdego coś dobrego

Telefony Apple’a różnią się między sobą ceną, wielkością i spektrum dostępnych możliwości/funkcji. W zależności od tego, czego potrzebujesz, masz do wyboru wiele modeli: od taniego, niewielkiego iPhone SE do najnowszego iPhone X. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, preferencji oraz od zasobności portfela.

Jeśli jesteś osobą, dla której pieniądze nie stanowią bariery i po prostu chcesz mieć to, co najlepsze, najbardziej odpowiedni dla Ciebie będzie najnowszy iPhone XS Max. Ma on największy wyświetlacz i najciekawsze funkcje, ale jest też najdroższy ze wszystkich dostępnych iPhone’ów.

Jeśli natomiast zależy Ci na najbardziej atrakcyjnej cenie, wybierz podstawowy model iPhone’a czyli iPhone SE. Jego główne atuty to niewielki rozmiar oraz stosunkowo niska – jak na produkty Apple’a – cena. Jeśli zaś interesuje Cię produkt ze środkowej półki, dobrym wyjściem będzie iPhone 7 lub iPhone 6S. Takie rozwiązanie pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Będziesz cieszyć się kultowym smartfonem firmy Apple, choć nie będziesz mieć do dyspozycji wszystkich najnowszych funkcji.

Black Friday iPhone 2018 – już niedługo!

Black Friday to najlepsza w ciągu roku okazja by kupić iPhone’a po znacznie niższej  cenie. W tym roku Czarny Piątek wypada 23 listopada czyli całkiem niedługo! W ubiegłych latach w Black Friday firma Apple nie proponowała standardowych przecen ani rabatów. Zamiast tego do zakupionego produktu dodawała kartę upominkową, którą można było wykorzystać przy kolejnych zakupach. Ze “zwykłych” promocji i przecen można było jednak skorzystać, kupując sprzęt Apple, też smartfony, u dystrybutorów firmy.

Wszystkie sklepy, także Apple, do ostatniej chwili trzymają w tajemnicy swoje plany dotyczące Black Friday.  Możemy się jednak spodziewać, że wiele ciekawych ofert, obejmujących także Black Friday iPhone 2018, będzie można znaleźć m.in. na Amazonie.

Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi Black Friday 2018, zaglądaj na naszą stronę lub zapisz się na nasz newsletter.

Zdjęcie: www.telegraph.co.uk