Black Friday Samsung – najlepsze produkty w najniższych cenach

To nie przypadek, że produkty marki Samsung w Black Friday cieszą się od lat niesłabnącym zainteresowaniem niemal na całym świecie. Samsung od ponad 70. lat z sukcesem funkcjonuje na rynku urządzeń RTV i AGD, a jego misja to “tworzenia lepszego świata”. Slogan reklamowy firmy brzmi “Making a better world” i jak do tej pory Samsung dotrzymuje słowa.  

Black Friday Samsung

Samsung od początku swojej obecności na rynku elektroniki użytkowej aktywnie uczestniczy w promocjach Black Friday. Black Friday Samsung był organizowany jeszcze w latach 80., gdy nie było Internetu i możliwości robienia zakupów on line. W Stanach Zjednoczonych w Czarny Poniedziałek przed sklepami sprzedającymi sprzęt RTV i AGD ustawiały się długie kolejki, a produkty Samsunga były jednym z najbardziej pożądanych artykułów. Tym bardziej cieszy, że ten koreański gigant technologiczny już potwierdził, że w roku 2018 ponownie weźmie udział w największym handlowym wydarzeniu roku, jakim jest Black Friday.

Samsung – światowy lider high tech

Obecnie Samsung Electronics jest jednym ze światowych liderów rynku high tech. Jest wiodącym producentem ekranów LCD oraz nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie telefonów komórkowych/smartfonów. Produkty Samsunga są znane ze swojej innowacyjności, niezawodności i wysokiej jakości. Oczywiście wysoka jakość pociąga za sobą cenę, która w przypadku tak dopracowanych w każdym szczególe produktów nie może być niska. Dlatego fani Samsunga chętnie korzystają ze wszystkich nadarzających się okazji by kupić produkty koreańskiego giganta high tech po niższych cenach. Dniem największych przecen i promocji jest Black Friday Samsung. Czarny Piątek to dla nich doskonała okazja, by upolować wymarzone urządzenia elektroniczne czy artykuły gospodarstwa domowego po znacznie niższych cenach.

Black Friday Samsung

Black Friday Samsung – najlepsze oferty

W ubiegłym roku podczas Black Friday firma Samsung obniżyła ceny wielu swoich najpopularniejszych produktów m.in. wybranych modeli smartfonów, zegarków i telewizorów. Ostatni rok najbardziej poszukiwanymi produktami podczas Black Friday Samsung były telefon Samsung Galaxy S7 Edge, zegarek Samsung Gear S3 i tablet Samsung Tab S3.

Mamy nadzieję, że w tym roku na liście produktów objętych promocją Black Friday Samsung znajdą się telefon Samsung Galaxy S9 czy oferowany od niedawna Note 9.

Jeśli chcesz dostawać nasz newsletter z najnowszymi informacjami na temat polskiej edycji Black Friday 2018, zarejestruj się tutaj.

Zdjęcie: phys.org